אודותינו

יכולנו לכתוב פה בשפה ציורית מהו שקט כלכלי עבורנו וברקע לשים תמונה של שקיעה, אבל בשפה פשוטה, שקט כלכלי עבורנו זה לדעת שכל הנכסים הביטוחיים והפיננסים שלך מרוכזים במקום אחד. מקום שזמין עבורך ותמיד שם בשבילך כדי לתת פתרונות ולענות על כל שאלה.


שקט כלכלי פתרונות ביטוח ופיננסים הוקמה במטרה להוות גורם אוביקטיבי שדואג לכל הנושאים הביטוחיים הפיננסים שלך ומקיף אותך ב-360 מעלות על מנת לייצר לך את השקט הכלכלי.
הידיעה שיש מי שדואג לך ולאינטרסים שלך ועוקב אחרי התיק הביטוחי והפיננסי שלך מאפשרת לך להתפנות למה שבאמת חשוב לך בחיים.


שקט כלכלי פתרונות ביטוח ופיננסיים הינה גורם מקצועי ומרכזי המציע מערך שירותים מקיף בתחומי פנסיה, פיננסים וביטוח.


הסוכנות מקיימת שיתופי פעולה ועוסקת בשיווק פנסיוני ופיננסי עם מגוון רחב של בתי השקעות וחברות ביטוח מהמובילות בישראל ויכולה להתאים ללקוח את המוצרים השונים עפ"י צרכיו האישיים, דבר המאפשר לנו לבחור את המוצר המתאים ביותר ללקוח ללא כל מחויבות או סנטימנטים לבית השקעות מסוים או לקופה מסוימת, הסוכנות פועלת מול מגוון גדול מאוד של לקוחות פרטיים ועסקיים ויודעת להציע לכל אחד חבילת פתרונות אופטימאלית בהתאם לצרכים, העדפות ומאפיינים שונים.

שקט כלכלי פתרונות ביטוח ופיננסים הנה סוכנות לביטוח מורשית הפועלת תחת רישיון מספר 034404145.

 

תכנון וליווי פיננסי ופנסיוני

שקט כלכלי פתרונות ביטוח ופיננסים מציעה ללקוחותיה שירות מקיף ומותאם אישית בתחומי התכנון הפיננסי והפנסיוני, שני תחומים מקיפים, משיקים לעיתים ובעלי חשיבות מהותית לעתיד של כל אחד ואחת בישראל.

בתהליך התכנון בוחנים את תמונת המצב המלאה של כל לקוח לבניית חבילת פתרונות מדויקת ומוקפדת, תכנון פיננסי לכל מטרה ובחינת מכלול המוצרים הפיננסיים שהלקוח מחזיק או שראוי שיחזיק. בתחום הפנסיוני החברה פועלת בכל מוצרי החיסכון ארוכי הטווח ומול הגופים המנהלים הטובים ביותר, כך שניתן לבצע תכנון פנסיוני ותכנון פרישה אופטימאלי בהתאם למאפיינים הפרטניים של כל לקוח.

 

מענה מלא לפנסיה, פיננסים וביטוח

מערך השירותים המקיף של שקט כלכלי פתרונות ביטוח ופיננסים מספק מענה מלא ומקצועי לגבי כלל המוצרים הפנסיונים, הפיננסים והביטוחיים בשוק, תוך הקפדה על היכרות מעמיקה עם המוצרים השונים, עבודה עם גופי הניהול האיכותיים והאמינים ביותר, חיסכון מירבי בעלויות והתאמת פתרונות אישיים באופן הטוב ביותר עבור הלקוח.

 

שירות, שירות ועוד פעם שירות

שקט כלכלי פתרונות ביטוח ופיננסים שמה דגש חסר פשרות על איכות השירות ושביעות רצון לקוחותיה. חובת ההוכחה היא עלינו לכל אורך הדרך על מנת להיות ראויים לאמון לקוחותינו ולספק להם בכל רגע נתון את השירות המקצועי ביותר תוך זמינות ומתן מענה מיידי לכל שאלה או בעיה.שקט כלכלי פתרונות ביטוח ופיננסים חרטה על דיגלה את השירות ללקוחותיה כאחד מערכי היסוד של הסוכנות. גישתנו זו שמה במרכז העשייה השוטפת את הלקוח ורואה במתן שירות איכותי תנאי הכרחי להשגת אמונו.​

לקביעת פגישה חייגו עכשיו: 054-4299577

oferg@sheketcalcali.com

שליחה

*

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה

*

*

*

שקט כלכלי | פתרונות ביטוח ופיננסים

לתיאום פגישה השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם:

054-4299577

 

03-9190006

 

oferg@sheketcalcali.com

 

עמל 37 קרית אריה, פתח תקווה

האתר נבנה ועוצב ע"י קודנט בניית אתרים לעסקים | קידום אורגני -​​​